S-11L10D17-I6T2U
MFR.Part #
S-11L10D17-I6T2U
JLCPCB Part #
C7305199
Description
-40℃~+85℃ 1 1.7V 150mA 190mV@(100mA) 3.65V 55dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS