GSSM0640470M2AU
MFR.Part #
GSSM0640470M2AU
JLCPCB Part #
C2928313
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.8A 2.5A 295mΩ 47uH ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS