GSSM06403R3M2AU
MFR.Part #
GSSM06403R3M2AU
JLCPCB Part #
C2928310
Package
SMD,6.6x7.3mm
Description
12A 12A 24mΩ 3.3uH ±20% SMD,6.6x7.3mm Power Inductors ROHS