GSSM06304R7M2AU
MFR.Part #
GSSM06304R7M2AU
JLCPCB Part #
C2928306
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 10A 37mΩ 4.7uH ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS