GSSM0420100M2AU
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
GSSM0420100M2AU
JLCPCB Part #
C2928299
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.8A 10uH 2.3A 215mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS