ESF2012121YLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ESF2012121YLB
JLCPCB Part #
C49247894
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 2 300mΩ 370mA 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS