EHE1004470MFB
MFR.Part #
EHE1004470MFB
JLCPCB Part #
C49248055
Package
SMD,11.5x10mm
Description
145.6mΩ 3.2A 3.4A 47uH ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS