EHE10042R2MFB
MFR.Part #
EHE10042R2MFB
JLCPCB Part #
C49248046
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11.6A 18A 2.2uH 7.2mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS