EHE06035R6MFB
MFR.Part #
EHE06035R6MFB
JLCPCB Part #
C49248035
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
44.5mΩ 5.5A 5.6uH 6A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS