EHE06031R0MFB
MFR.Part #
EHE06031R0MFB
JLCPCB Part #
C49248030
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10mΩ 12A 15A 1uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS