EHE06023R3MFB
MFR.Part #
EHE06023R3MFB
JLCPCB Part #
C49248068
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
3.3uH 4.5A 6.5A 60mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS