CM3225100KSF
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CM3225100KSF
JLCPCB Part #
C51822025
Package
1210
Description
10uH 150mA 2.1Ω Molded Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS