SF0502251YLB
MFR.Part #
SF0502251YLB
JLCPCB Part #
C21390296
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 20mΩ 250Ω@100MHz 50V 5A SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS