ESN4020100MFB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ESN4020100MFB
JLCPCB Part #
C22395458
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 10uH 165mΩ 900mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS