AQF9045701YSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
AQF9045701YSB
JLCPCB Part #
C21390281
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 10mΩ 500V 5A 7.5uH@100kHz 700Ω@100MHz 80V SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS