CC4532271KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532271KSB
JLCPCB Part #
C22469139
Description
100mA 11Ω 20@0.796MHz 270uH 5MHz Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS