ESTW015A0F641Z
MFR.Part #
ESTW015A0F641Z
JLCPCB Part #
C7275501
Package
DIP,57.9x22.8mm
Description
1 15A 36V~75V 5V 90% DIP,57.9x22.8mm DC-DC Power Modules ROHS