EHHD010A0B841-HZ
MFR.Part #
EHHD010A0B841-HZ
Description
-40℃~+85℃ 1 10A 12V 18V~75V 200mVp-p 22.8mm 300kHz 5000uF 58.4mm 8.9mm 93% Open type ±3% - DC-DC Power Modules ROHS