A769MS107M1JLAS018
MFR.Part #
A769MS107M1JLAS018
JLCPCB Part #
C3275616
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10mm 12.7mm 135mA@120Hz 2000hrs@125℃ 63V Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS