TC0350D1202T5E
MFR.Part #
TC0350D1202T5E
JLCPCB Part #
C98729
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS