MD7218D33UA2
MFR.Part #
MD7218D33UA2
JLCPCB Part #
C920506
Package
TO-252-2L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6uA 15V 1A 3.3V 650mV@(1A) 71dB@(10Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252-2L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS