WJ15EDGKB-3.81-10P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGKB-3.81-10P-14-00A
JLCPCB Part #
C90979
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10P 16~28 1x10P 3.81mm 300V 8A Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS