BZX84C22
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BZX84C22
JLCPCB Part #
C86645
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA 20.8V~23.3V 22V 250Ω 300mW 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS