CJSMCJ100A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJSMCJ100A
JLCPCB Part #
C7499219
Package
SMCG
Description
1.5kW@10/1000us 100V 122.91V 160.4V 5uA 9.3A TVS Unidirectional SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS