CJSMCJ20A
MFR.Part #
CJSMCJ20A
JLCPCB Part #
C7499197
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 20V 24.48V 32.1V 46.3A 5uA TVS Unidirectional SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS