CJSMAJ22CA
MFR.Part #
CJSMAJ22CA
JLCPCB Part #
C7499102
Description
11.3A@10/1000us 22V 26.88V 35.1V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS