FXL1040-5R6-M
MFR.Part #
FXL1040-5R6-M
JLCPCB Part #
C7471114
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 22mΩ 5.6uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS