MF02WFF1003A10
MFR.Part #
MF02WFF1003A10
JLCPCB Part #
C7422254
Description
100kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS