LRC0402CS2N2GV001T
MFR.Part #
LRC0402CS2N2GV001T
JLCPCB Part #
C7420400
Description
12GHz 160mΩ 2.2nH 300mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS