1210W2J0914T5E
MFR.Part #
1210W2J0914T5E
JLCPCB Part #
C784320
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS