0805WAD2202T5E
MFR.Part #
0805WAD2202T5E
JLCPCB Part #
C784186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS