ZA028LASR8
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
ZA028LASR8
Description
-30℃~+65℃ 16V~28V 3.3kHz 30.74mm 56.75mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS