MT110CB16T1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MT110CB16T1
JLCPCB Part #
C781208
Package
T1
Description
-40℃~+130℃@(Tj) 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.6kV 150mA 250mA 3V T1 Thyristors (SCR)/Modules ROHS