MF150A06F2N
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MF150A06F2N
JLCPCB Part #
C781135
Package
F2N
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 1.45V@150A 150A 1mA@600V 50ns 600V F2N Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS