S42X083100FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42X083100FP
JLCPCB Part #
C7355382
Package
1206
Description
10Ω 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS