S41X043221GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41X043221GP
JLCPCB Part #
C7355146
Package
0404
Description
2 220Ω 4 63mW ±2% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS