PZ1AL33B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL33B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7328960
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1W 1kΩ 1uA@24V 31.35V~34.65V 33V SOD-123FL Zener Diodes ROHS