TC0625F3000T5E
MFR.Part #
TC0625F3000T5E
JLCPCB Part #
C81756
Description
-55℃~+155℃ 200V 300Ω 333mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS