SIDMP-SP0730-3R3M
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
SIDMP-SP0730-3R3M
Description
22mΩ 3.3uH 7.8A 9.5A ±20% - Power Inductors ROHS