SCE028LD3VC3S
MFR.Part #
SCE028LD3VC3S
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2.9kHz 35.54mm 42.85mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS