RM064PJ510CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RM064PJ510CS
Description
31.25mW 4 51Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS