HY25MSMD50324POB1R10
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY25MSMD50324POB1R10
JLCPCB Part #
C7275152
Package
SMD5032-4P
Description
20pF 25MHz 30Ω Crystal Oscillator ±20ppm SMD5032-4P Crystals ROHS