HY13MSMD50324POB1R10
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY13MSMD50324POB1R10
JLCPCB Part #
C7275144
Package
SMD5032-4P
Description
13MHz 20pF 50Ω ±10ppm SMD5032-4P Crystals ROHS