DE2B3KY331KA3BM02F
MFR.Part #
DE2B3KY331KA3BM02F
JLCPCB Part #
C7264894
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 330pF X1,Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS