PJD45N06A-AU_L2_000A1
MFR.Part #
PJD45N06A-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C7261218
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7V 12mΩ@10V 2.256nF@25V 37W 39nC@10V 45A 60V 93pF@25V TO-252 MOSFETs ROHS