IPN50R1K4CEATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPN50R1K4CEATMA1
JLCPCB Part #
C7210872
Package
SOT-223-3
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.4Ω@900mA,13V 178pF@100V 3.5V@70uA 4.8A 500V 5W 8.2nC@10V SOT-223-3 MOSFETs ROHS