HFC02-8N2J-RC
MFR.Part #
HFC02-8N2J-RC
JLCPCB Part #
C7201955
Package
0201
Description
230mA 3.3GHz 450mΩ 4@100MHz 8.2nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS