EC7BW18-72D24
MFR.Part #
EC7BW18-72D24
JLCPCB Part #
C7182849
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
2 24V 417mA 8.5V~160V 90% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS