TC0350D2002T5E
MFR.Part #
TC0350D2002T5E
JLCPCB Part #
C80305
Description
-55℃~+155℃ 167mW 20kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS