CSM1Z-A5B2C5-60-8.0D18
MFR.Part #
CSM1Z-A5B2C5-60-8.0D18
JLCPCB Part #
C7115916
Description
-20℃~+70℃ 18pF 60Ω 8MHz ±20ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS